A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Értékesítő mérnök

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártási képességeink, kapacitásunk értékesítése, új vevők felkutatása, meglévő vevőkörrel való kapcsolat ápolása,
  • Vevői ajánlatkérések (gyártóeszköz, alkatrészgyártás) koordinálása, vevővel való egyeztetése,
  • Projekt menedzsment folyamatos támogatása,
  • Kiállításokon és vásárokon való részvétel,
  • A munkájával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú Műszaki végzettség (Gépészmérnök, Műszaki Menedzser),
  • Autóipari értékesítési tapasztalat, határozott fellépés,
  • Autóiparban szerzett projekt management vagy képlékeny alakítási területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCAD, MS Projekt),
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret, német nyelvismeret előny,
  • Utazási hajlandóság Európán belül.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség,
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel,
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu