A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Karbantartó mérnök

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártó berendezések - eszközök valamint infrastruktúra műszaki állagának/állapotának/biztonságtechnikájának tervszerű karbantartása, valamint meghibásodásainak hatékony elhárítása,
  • Szerződéses partnerekkel, szolgáltatókkal történő napi kapcsolattartás, szerződések előkészítése,
  • Berendezések hibaelhárítási-, tervezett karbantartási tevékenységeinek naprakész ismerete, regisztrálása és feldolgozása, koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés hatósági szervekkel,
  • Fejlesztési, beruházási feladatok előkészítése, megvalósítása, támogatása,
  • IATF rendszer karbantartási folyamatainak felelős működtetése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Határozott, jó kommunikációs készség,
  • Csapatmunkára való készség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office),
  • Műszaki beállítottság,
  • Hidraulikus rendszerek műszaki ismerete,
  • NC/CNC berendezések műszaki ismerete,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás, önállóság,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny a pozíció betöltéséhez:

  • CAD rendszerek tervezési szintű ismerete (3D/2D),
  • Vállalat irányítási rendszerek ismerete,
  • Autóiparban szerzett tapasztalat,
  • Vezetési, irányítási tapasztalat.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu