A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Kontroller

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az éves tervek, előrejelzések összeállításában, készítésük koordinálásában aktív részvétel.
  • A tervezéssel és tényadatgyűjtéssel kapcsolatos információs rendszer működtetése, fejlesztése.
  • A társaság működésével kapcsolatos elemzési feladatok végzése.
  • Kontrolling riportok készítése havonta.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Egyetemi szintű közgazdasági végzettség.
  • Angol nyelvtudás.
  • Számítógépes felhasználószintű ismeret.
  • Kontrolling vagy vezetői számvitel területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.
  • Mérlegképes könyvelői oklevél előnyt jelent.
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előnyt jelent.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát - a bérigény megjelölésével - a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt., HR osztály - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu