A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Könyvelő

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A számviteli, pénzügyi területhez tartozó tevékenységek, feladatok ellátása, a társaság eszközeiben és forrásaiban bekövetkező változások folyamatos rögzítés

  • Bejövő számlák könyvelése

  • Bankkivonatok könyvelése

  • Analitikák, költségvetési kapcsolatok és főkönyv egyezőségének biztosítása

  • Közreműködés az ÁFA és egyéb bevallások készítésében

  • Könyvvizsgáló munkájának segítése, auditban való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)

  • Többéves számviteli gyakorlat előny

  • Angol és német nyelvtudás előny

  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előny

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.

  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.

  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát - a bérigény megjelölésével - a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt., HR osztály - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu