HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

Pénzügyi munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Bankokkal, biztosítóval való kapcsolattartás
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Vevői kintlévőségek kezelése, fizetési felszólítások küldése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Banki utalások indítása
  • Házipénztár kezelés
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése, auditban való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Többéves pénzügyi gyakorlat előny
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előny

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.