A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Alkatrészgyártó Üzemvezető

középvezetői munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az Alkatrészgyártó Üzemegységek összehangolt szakmai irányítása, hatékony működtetése.
  • A technológiai folyamatok működtetése, felügyelete – folyamatos fejlesztése.
  • A mindenkori gyártási megrendelések határidőre történő teljesítése – vevői elégedettség fenntartása, javítása.
  • Rendelkezésre álló kapacitások - berendezés- és létszám - hatékony működtetése, irányítása, kihasználtságának javítása.
  • Részvétel a stratégiai tervezési feladatkban, költségtervezésben, beruházások és egyéb operatív projektfeladatokban.
  • A minőségi és környezetirányítási követelmények betartatása, a hatékony minőségi munkavégzés biztosítása.
  • A befejezetlen és félkész termékek kezelésével, nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Termelési folyamatok folyamatos javítása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat továbbá lemezmegmunkálás területén végzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.
  • Minimum 5 év szakterületen eltöltött gyakorlat, ezen belül legalább 2 – 3 év sorozatgyártásban üzemvezetőként.
  • Angol nyelv középfokú ismerete.
  • Határozott, jó kommunikációs készség.
  • Projekt-szervezetben történő munkavégzés.
  • Csapatmunkára való készség.
  • LEAN szemlélet.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft Office).
  • 5S, Kaizen/Lean - alkalmazásszintű gyakorlati ismeretek.
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás, önállóság.
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Nagy hagyományú magyar vállalatnál stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu