A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Gyártástámogató mérnök

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vevői ajánlatkérésekben foglalt alkatrészrajzok és 3D modellek alapján gyárthatósági vizsgálat és lemezalakító szerszámkoncepciók kidolgozása.
  • A koncepció alapján a szerszámozás és a kapcsolódó technológiák paramétereinek kidolgozása árajánlathoz.
  • Az ajánlatadás folyamatának fejlesztése együttműködve társterületekkel.
  • A változások követése, technológiai paraméterek optimalizálása, visszamérése.
  • Technikai kapcsolattartás az üzletkötőkkel és tervezőmérnökökkel.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelő területekkel.
  • Meglevő technológiák fejlesztésében és új technológiák bevezetésében való részvétel.
  • Technológiai dokumentációk kidolgozása aktualizálása naprakészen tartása.
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása.
  • Szerszámozással kapcsolatos technológiai fejlesztések kidolgozása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Gépgyártástechnológia, Forgács nélküli alakításban való jártasság előny).
  • Lemezalakító szerszámok felépítésének technológiai és konstrukciós ismerete előny,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word,)
  • Angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban.
  • Autóipari gyártás és lemezalakítási területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Költségorientált, strukturált gondolkodásmód.
  • Vállaltirányítási rendszerismeret előny.
  • Lemezalakító technológiák és Présgépek, egyéb lemezmegmunkáló gépek ismerete előny.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség változatos technológiákat alkalmazó autóipari környezetben.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

A munkavégzés helye: Téglás, HAJDU Ipari Park

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi címekre:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu