Feladatok:

  • A készáru raktárba beérkező anyagok kezelése, a készáru raktári rend betartása.
  • Kiszállítások raktári ügyintézése (kiszedés, ellenőrzés, bizonylatok elkészítése stb.)
  • Minőség irányítási rendszer elemeinek működtetése, dokumentációk kezelése, azok elérhetőségének biztosítása.
  • Közreműködés az üzem többi kollegájával a gyártási igények, gyártás, felmerülő problémák megoldásával, és minden őt érintő tevékenységgel kapcsolatban.
  • Vállalatirányítási rendszer használata.

Elvárások:

  • Proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Érettségi megléte előnyt jelent
  • 3312-es (gyalogkíséreti) jogosítvány megléte előnyt jelent
  • Raktáros tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Több műszakos munkarend
  • Cafetéria
  • Műszakpótlék, túlórapótlék
  • Céges buszjáratok a következő településekről: Debrecen, Bocskaikert, Hajdúhadház, Újfehértó, Szakoly, Balkány, Geszteréd, Bököny