HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó autóipari vállalat

LEAN vezető

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A folyamatfejlesztési részleg szakmai vezetése, munkájának irányítása és felügyelete
  • Folyamatfejlesztési és hatékonyságnövelő projektek kidolgozása, koordinálása
  • Alkalmazza a LEAN eszközöket a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • Workshop-ok szervezése, moderálás
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel a LEAN elvű működés sikere érdekében
  • LEAN rendszer folyamatos fejlesztése, oktatása, karbantartása, akciótervek készítése
  • LEAN-nel kapcsolatos elméleti és gyakorlati oktatások megtartása a szervezet valamennyi szintjén
  • Költség tervezés támogatása hatékonyság fejlesztés vonatkozásában
  • Az elért eredmények heti/havi riportálása
  • Termelés támogatása a standard munka kialakításában
  • Dolgozói ötletek követése, hatékonyságának fejlesztése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyamatfejlesztési és gyártási területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • LEAN termelési rendszer ismerete
  • Tapasztalat projektkoordinációban
  • Költségorientált, strukturált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word,)
  • Angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség változatos technológiákat alkalmazó autóipari környezetben
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások