A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

mechatronikai / karbantartó mérnök

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Közreműködés távfelügyeleti és adatgyűjtő információs rendszerek tervezésében, koncepcionális kialakításában, fejlesztésében és üzemeltetésében (SCADA, MES),
  • Kapcsolattartás a műszaki szolgáltató partnerekkel a távfelügyeleti hibaelhárítás érdekében,
  • AutoCAD vagy más tervező szoftver felhasználói szintű ismerete,
  • A távfelügyeleti rendszer jelzései alapján a hibaelhárítás folyamatának szervezése a területi ügyeletes vezetővel és külső szolgáltatókkal,
  • Bejövő üzemeltetési adatok elemzése és abból trendek és statisztikák készítése,
  • Tervezett karbantartási feladatok ütemezése, koordinálása – a hibaelhárítás folyamatának szervezése a területi vezetőkkel,
  • Részvétel a beruházási és műszaki fejlesztési tervezésben,
  • Beérkező kivitelezői ajánlatok műszaki véleményezése és a nyertes kivitelezők szakmai felügyelete,
  • A kapcsolódó műszaki kivitelezések összehangolása az alvállalkozók és az érintett ágazatok között,
  • Műszaki átadás-átvételi eljárások vezetése,
  • Karbantartási és műszaki szolgáltatások szerződéskötéseinek előkészítése,
  • Karbantartások és hibaelhárítások szakmai felügyelete, irányítása.
  • Mechatronikai technológiák bevezetése és üzemeltetése,
  • Berendezés üzemeltetés energiahatékony és környezettudatos műszaki tervezése, kialakítása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Szakirányú (villamos, mechatronikai, irányítástechnikai, karbantartó, gépész) felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelv középfokú ismerete,
  • Nagyvállalati tapasztalat,
  • Önállóság, rendszerszemlélet, precizitás, felelősségteljes és minőségi munkavégzés,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • "B” kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Az autóipar ismerete,
  • Hidraulikus rendszerek ismerete,
  • PLC programozói ismeretek,
  • Projektmérnöki tapasztalat,
  • Adatátviteli, vezérlési és kommunikációs rendszerek műszaki ismerete.

Amit mi ajánlunk:

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz.
  • Változatos, összetett feladatkör.
  • Szakmai önállóság.
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzése, továbbképzési lehetőségek.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Béren kívüli és teljesítmény ösztönző juttatások.
  • Családbarát munkahely.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu