A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

gyártásellenőr, minőségellenőr

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártási tevékenység minőségszempontú ellenőrzése.
  • A lemezalakítással előállított termékek rajzi megfelelőségének biztosítása.
  • A nem megfelelő termékek előírásszerű kezelése.
  • Közreműködés minőségfejlesztési projektekben.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Műszaki jellegű szakmai végzettség. Rajz olvasási ismeret.
  • Mérőeszköz használati gyakorlat. Analitikus gondolkodás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, (MS Office; vállalatirányítási rendszerek).
  • Határozott, jó kommunikációs készség.
  • Lelkesedés, rugalmasság és kreativitás.
  • Csapatmunkára való készség, együttműködő magatartás.
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, és béren kívüli, egyéb juttatások.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu