HAJDU Cégcsoport

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek,

háztartási gépek gyártásával és értékesítésével

valamint

fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, szerszámok tervezési,

gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó vállalatcsoport

PR munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a Társaság kommunikációs tervének megvalósítása és fejlesztése,
  • integrált kommunikációs és PR stratégia, kampányok és tervek kidolgozása és megvalósítása,
  • a HAJDU márkaismertségének építése, fejlesztése,
  • helyi és országos szintű médiakapcsolatok ápolása,
  • sajtóesemények szervezése, protokoll rendezvények szervezése, előkészítése,
  • közlemények és egyéb külső és belső kommunikációs anyagok előkészítése,
  • részvétel HAJDU Cégcsoportot érintő vállalati kampányok tervezésében és kivitelezésében,
  • Belső rendezvények szervezése és a lebonyolításban való aktív részvétel
  • kiállításokon való részvétel szervezése, bonyolítása (HAJDU Autotechnika Zrt. esetében)
  • sajtófigyelés és elemzésben történő részvétel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • felsőfokú végzettség (PR, kommunikáció szak előny),
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • előny a PR területen szerzett tapasztalat,
  • online PR, közösségi médiafelületek ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • középfokú angol nyelvismeret,
  • pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás,
  • jó szervező, tervező és elemző képesség,
  • önálló precíz, pontos munkavégzés, eredményorientáltság,
  • magas szintű együttműködési, szervezői készség, terhelhetőség, kitartás.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.