A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Projekt manager

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevők számára projekttel kapcsolatos anyagok, prezentációk készítése,
  • Szerződés előkészítésében, megkötésében való aktív részvétel,
  • Belső riportok elkészítése, adatszolgáltatás a KPI kimutatáshoz
  • Projektek nyomonkövetése a projekt elnyerésétől a projekt lezárásig
  • A projekt teljesítése az előre meghatározott idő-, költség- és minőségi tervek és kritériumok szerint
  • Projektmenedzsment eszközök használata, idő, költség és projekt terv készítése
  • Társterületek bevonása, projektmegbeszélések rendszeres szervezése, dokumentálása, probléma esetén eszkaláció valamint státusz rendszeres riportálása
  • Vevői ajánlatkérések kezelése, az árajánlatkészítő csapattal közösen
  • Projekttel kapcsolatos árkalkulációk koordinálásában való részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv társalgás szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás, főleg excel).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.
  • Szisztematikus problémamegoldás és elemzés
  • Tervezés és szervezés
  • Projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • Fémmegmunkálással kapcsolatos technológiai ismeretek

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, nemzetközi projektekben való részvétel.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a következő címek valamelyikére:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt., HR osztály - 4243 Téglás, 0135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu;