HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási

és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Termeléstervező

középvezetői munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • vevővel történő kapcsolattartás,
  • vevői rendelések kezelése,
  • a heti és napi gyártási tervek készítése,
  • gépi kapacitástervek elkészítése,
  • gyártási feladatok nyomon követése, támogatása,
  • ERP (IFS) rendszerben történő munkavégzés,
  • riportok készítése,
  • támogató területekkel kapcsolattartás,
  • tervezési alapadatok karbantartása,
  • termékbevezetési projektekben aktív részvétel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • szakirányú (középfokú) logisztikai végzettség,
  • Felsőfokú végzettség előny
  • középfokú angol nyelvű kommunikáció (szóban-írásban),
  • min.2 év szakmai gyakorlat hasonló munkakörben,
  • jó kommunikációs készség,
  • kreatív problémamegoldó képesség,
  • magas hatásfok csapatmunkában történő munkavégzésben,
  • ERP rendszer kezelésében szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • számítógép-kezelési ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány,

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában való részvétel.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Béren kívüli és egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

4243 Téglás, Külterület 135/32 hrsz.; karrier@hajduautort.hu