A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Vevőreferens

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Külföldi és belföldi vevőkkel való kapcsolattartás.
  • Vevői igények és rendelések kezelése, (a beérkező igények regisztrálástól azok teljesítésig).
  • Gyártó üzemekkel való együttműködés, (a gyártás követése az igény teljesülésének szempontjából).
  • Kooperációs partnerekkel való kapcsolattartás a kiszervezett gyártási folyamatok koordinálása, teljesülésük figyelemmel kísérése.
  • Közreműködés a beszerzett anyagokra vonatkozó minőségi kifogások folyamatának intézésében.
  • Belső elemzések, riportok elkészítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, (érettségi).
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban, (német nyelv ismerete előny).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, (MS Office; vállalatirányítási rendszerek).
  • Csapatmunkára való készség.
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, és béren kívüli, egyéb juttatások.
  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Magas szintű munkakörnyezet.

Jelentkezzen a meghirdetett pozícióra az alábbi form kitöltésével vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi címekre:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - 4243 Téglás, 135/32. hrsz.

email: karrier@hajduautort.hu